File (Field) Paths (8.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: File path
mn: Файлын зам

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй
