File (Field) Paths (8.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
mr: समर्थ

en: File path
mr: फाईल पथ

en: Settings
mr: संरचना

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय
