File (Field) Paths (8.x-1.0-rc1) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: All
ms: Semua

en: Active
ms: Aktif

en: File name
ms: Nama fail

en: Fields
ms: Medan-medan

en: File name - original
ms: Nama fail - asal
