File (Field) Paths (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: File path
ta: கோப்பின் பாதை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: All
ta: எல்லா

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: File name
ta: கோப்பு பெயர்
