FileField Sources (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Upload
he: העלאה

en: Fields
he: שדות

en: Contains
he: מכיל

en: Plugin
he: פלאגין

en: Attach
he: צרף

en: File upload error. Could not move uploaded file.
he: העלאת הקובץ נכשלה. לא ניתן להזיז את הקובץ שהגיע.

en: Select
he: בחר

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
he: אין גישת כתיבה לספריה %directory כיוון שאין הרשאות מתאימות.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
he: מסיבות אבטחה שונה שם ההעלאה שלך ל-%filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ %name.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
he: ניתן להשתמש רק בקבצים בעלי הסיומות הבאות: %files-allowed.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
he: שגיאת העלאה. לא ניתן להזיז את הקובץ %file שהועלה ליעד %destination.

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: File browser
he: סייר קבצים

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
he: שליחת הקובץ נכשלה, משום שהיעד %destination אינו תקין.

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
he: שליחת הקובץ %source נכשלה, משום שקובץ בשם זה כבר קיים ביעד %directory.
