FileField Sources (8.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Upload
ca: Puja

en: Fields
ca: Camps

en: Contains
ca: Conté

en: browse
ca: navega

en: Plugin
ca: Connector

en: Attach
ca: Adjunta

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ca: Error de càrrega del fitxer. No s'ha pogut moure el fitxer carregat.

en: Select
ca: Seleccioneu

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
ca: No es pot escriure al directori %directory perquè no té el joc de permisos correcte.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ca: La vostra càrrega s'ha canviat de nom per %filename per raons de seguretat.

en: The specified file %name could not be uploaded.
ca: No es pot carregar el fitxer especificat %name.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ca: Només els fitxers amb les següents extensions estan permesos: %files-allowed.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ca: Error de càrrega. No s'ha pogut moure l'arxiu carregat %file a la destinació %destination.

en: Starts with
ca: Comença amb

en: File browser
ca: Navegador de fitxers

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer perquè el destí %destination no és vàlid.

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer %source perquè ja existeix un fitxer amb aquest nom en el destí %directory.

en: No file selected
ca: No hi ha cap fitxer seleccionat

en: Remote URL
ca: URL remota

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
ca: No es pot copiar el fitxer especificat %file, perquè el directori destí no està configurat correctament. Això sovint es deu a un problema de permisos amb el fitxer o el directori. Hi ha més informació disponible al registre del sistema.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
ca: No es pot copiar el fitxer especificat %file, perquè el directori destí %destination no està correctament configurat.
