FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Search
mn: Хайх

en: Insert
mn: Оруулах

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
mn: %directory хавтас нь бичиж болохуйц биш, үүнд зөв зөвшөөрөл тохируулагдаагүй байна.

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
mn: Зөвхөн дараах өргөтгөлтэй файлууд зөвшөөрөгдөнө: %files-allowed.
