FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Search
pl: Szukaj

en: Label
pl: Etykieta

en: Insert
pl: Wstaw

en: Custom
pl: Własne

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Apply
pl: Zastosuj

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
pl: Katalog %directory jest tylko do odczytu, ponieważ nie ustawiono odpowiednich uprawnień.

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Items to display
pl: Elementy do wyświetlenia

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Next »
pl: Następne »

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
pl: Dozwolone są jedynie pliki o następujących rozszerzeniach: %files-allowed.

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Transfer
pl: Przesyłanie

en: Starting transfer...
pl: Rozpoczynanie przesyłania...

en: The remote URL must be a file and have an extension.
pl: Zdalny URL musi wskazywać plik i mieć rozszerzenie.

en: The remote file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
pl: Zdalny plik ma %filesize i przekracza maksymalny dopuszczalny rozmiar %maxsize.

en: « Prev
pl: « Poprzednie

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
pl: Wybrany plik %file nie mógł zostać skopiowany, ponieważ katalog docelowy nie jest skonfigurowany poprawnie. Przyczyną problemu może być problem uprawnieniami do pliku lub katalogu. Więcej informacji dostępne jest w logu systemowym.

en: No results.
pl: Brak wyników.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
pl: Plik %file nie mógł być skopiowany ponieważ folder docelowy %destination nie jest odpowiednio skonfigurowany.

en: The file could not be transferred because the temporary directory is not writable.
pl: Plik nie mógł zostać przesłany, ponieważ katalog tymczasowy nie jest zapisywalny.

en: The remote file could not be transferred because access to the file was denied.
pl: Plik zdalny nie może zostać pobrany z powodu braku uprawnień dostępu..

en: The remote file could not be transferred because it was not found.
pl: Plik zdalny nie może zostać pobrany, ponieważ nie został odnaleziony.

en: The remote file could not be transferred due to an HTTP error (@code).
pl: Plik zdalny nie może zostać pobrany z powodu błędu HTTP (@code).

en: Media library
pl: Biblioteka mediów

en: Insert selected
pl: Wstaw zaznaczone
