FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta10) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Search
ast: Guetar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Custom
ast: Personalizáu
