FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta10) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
