FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta10) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Search
gu: શોધ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
