FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta10) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Search
he: חיפוש

en: Label
he: תווית

en: Insert
he: הוספה

en: Custom
he: מותאם

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Apply
he: החל

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
he: אין גישת כתיבה לספריה %directory כיוון שאין הרשאות מתאימות.

en: Sort
he: מיון

en: Items to display
he: פריטים לתצוגה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
he: ניתן להשתמש רק בקבצים בעלי הסיומות הבאות: %files-allowed.

en: Image style
he: סגנון תמונה
