FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta10) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Label
km: ស្លាក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
km: ថត​ %directory មិន​អាច​សរសេរ​បាន​ទេ​ពីព្រោះ​វា​ពុំ​បាន​កំណត់​សិទ្ធ​ត្រឹមត្រូវ​ ។

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
km: មាន​តែ​ឯកសារ​ដែល​មាន​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដូច​ខាង​ក្រោម​ប៉ុណ្ណោះ​ដែល​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត ៖ %files-អនុញ្ញាត ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
km: មិន​អាច​ចម្លង​ឯកសារ​ដែល​បាន​បញ្ជាក់ %file ពីព្រោះ​ថត​ទិសដៅ មិន​ត្រូវ​បាន​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ត្រឹមត្រូវ ។ នេះ​អាច​បណ្ដាល​មកពី​បញ្ហា​ឯកសារ ឬ​សិទ្ធិ​ថត ។ អ្នក​អាច​រក​ព័ត៌មាន​បន្ថែម​បាន​នៅ​ក្នុង​កំណត់ហេតុ​ប្រព័ន្ធ ។

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
km: មិន​អាច​ចម្លង​ឯកសារ %file បាន​ទេ ពីព្រោះ​ថត​ទិសដៅ %destination មិន​ត្រូវ​បាន​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ត្រឹមត្រូវ ។
