FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta10) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Search
si: සොයන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Items to display
si: ප්‍රදර්ශනය කල යුතු ඒකක
