FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta11) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Machine name
ne: मशीन नाम
