FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta11) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Search
ro: Căutare

en: Label
ro: Etichetă

en: Insert
ro: Inserare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Apply
ro: Aplică

en: Params
ro: Parametri

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
ro: Directorul %directory nu poate fi scris pentru că nu are permisiunile setate corect.

en: Sort
ro: Sortare

en: Items to display
ro: Elemente de afișat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: The specified file %name could not be uploaded.
ro: Fișierul specificat %name nu a putut fi încărcat.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ro: Doar fișierele cu următoarele extensii sunt acceptate: %files-allowed.

en: Image style
ro: Stil imagine

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
ro: Fişierul specificat %file nu a putut fi copiat, pentru că folderul destinaţie nu este configurat corect. Acest lucru poate fi din cauza unei probleme de permisiuni ale folderului sau fişierului. Mai multe informaţii sunt disponibile în logul sistemului.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
ro: Fișierul %file nu a putut fi copiat deoarece directorul destinație  %destination nu este configurat corespunzător.
