FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Search
hr: Pretraga

en: Label
hr: Oznaka

en: Insert
hr: Umetni

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Apply
hr: Primjeni

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
hr: U direktorij %directory se ne može zapisivati, jer nema postavljena odgovarajuća dopuštenja.

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
hr: Samo datoteke sa sljedećim nastavcima su dopuštene: %files-allowed.

en: Image style
hr: Stil slike

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
hr: Određena datoteka %file nije mogla biti kopirana, budući da odredište nije valjano. Ovo može biti posljedica problema s dopuštenjima zapisivanja. Više informacija u zapisniku sustava.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
hr: Datoteka %file nije mogla biti kopirana, budući da odredišni direktorij %destination nije uredno podešen.
