FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Search
bs: Pretraga

en: Label
bs: Oznaka

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Apply
bs: Primjeni

en: Items to display
bs: Stavke za prikaz
