FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Search
cy: Chwilio

en: Insert
cy: Mewnosod

en: Custom
cy: Addasu

en: Apply
cy: Ceisio

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
cy: Nid yw cyfeiriadur %directory yn ysgrifenadwy, oherwydd does ganddo ddim y gosodiad hawliau cywir.

en: Items to display
cy: Eitemau i ddangos

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
cy: Dim ond ffeiliau sydd gyda'r estyniadau canlynol a ganiateir: %files-allowed.

en: Image style
cy: Arddull delwedd
