FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta4) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
dz: སྣོད་ཐོ་%directoryའདི་འབྲི་མི་བཏུབ་པས་  ག་ཅིག་འབད་ཟེར་བ་ཅིན་  འདི་ལུ་ གཞི་སྒྲིག་འབད་ནིའི་  གནང་བ་ངེས་བདེན་ཚུ་མིན་འདུག
