FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Search
fi: Etsi

en: Label
fi: Tunnus

en: Custom
fi: Oma

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Apply
fi: Käytä

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
fi: Hakemistoon %directory ei voi kirjoittaa, koska sille ei ole asetettu sopivia oikeuksia.

en: Sort
fi: Järjestä

en: Items to display
fi: Näytettävät elementit

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Next »
fi: Seuraava »

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
fi: Vain seuraavat tiedostopäätteet ovat sallittuja: %files-allowed.

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Transfer
fi: Siirrä

en: « Prev
fi: « Edellinen

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
fi: Tiedostoa %file ei voitu kopioida, koska kohdehakemiston asetuksissa on ongelmia. Tämä voi aiheutua virheellisestä tiedostosta tai hakemiston oikeuksista. Lisätietoa löydät järjestelmän lokitiedostosta.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
fi: Tiedostoa %file ei voitu kopioida kohdekansion %destination  asetusvirheestä johtuen.
