FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta4) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Search
sr: Претрага

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
sr: Не може да се уписивати у директоријум %directory , јер нема одговарајућу дозволу.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sr: Дозвољени су само фајлови са следећим наставцима: %files-allowed.
