FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Search
gl: Buscar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Custom
gl: Personalizado

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Apply
gl: Aplicar

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
gl: Non se pode escribir no directorio %directory, porque non ten definidos os permisos correctos.

en: Items to display
gl: Elementos a amosar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
gl: So están permitidos os ficheiros coas seguintes extensións: %files-allowed.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
gl: O arquivo especificado %file non puido ser copiado, porque o directorio de destino non está configurado correctamente. Isto pode estar causado por un problema de permisos do arquivo ou directorio. Máis información dispoñible no rexistro do sistema.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
gl: O arquivo %file non pode ser copiado, porque o directorio destino %destination non está configurado correctamente..
