FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta6) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Search
mr: शोध

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
