FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta7) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Search
is: Leit

en: Label
is: Merking

en: Insert
is: Setja inn

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Apply
is: Virkja

en: Sort
is: Raða

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
is: Aðeins skrár með eftirfarandi endingar eru leyfðar: %files-allowed.

en: Media library
is: Margmiðlunarsafn
