FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta7) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Search
os: Агуырд

en: Label
os: Нысан
