FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta7) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Label
ug: بەلگە

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Apply
ug: قوللىنىش
