FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta8) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Items to display
bo: སྟོན་དགོས་པའི་ནང་ཚན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
bo: གཤམ་གསལ་རྒྱ་བསྐྱེད་མིང་ཡིན་པའི་ཡིག་ཆ་ཁོ་ན་སྤྱད་ཆོག %files-allowed

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
bo: ངེས་གཏན་གྱི་ཡིག་ཆ་%file་འདྲ་བཤུ་བྱས་མ་ཐུབ། རྒྱུ་མཚན་ནི་གནས་ཡུལ་འཇུག་སྣོད་ལ་སྒྲིག་འགོད་ཡང་དག་བྱས་མི་འདུག འདི་ནི་ཡིག་ཆའམ་འཇུག་སྣོད་ཀྱི་སྤྱོད་དབང་གི་གནད་དོན་ཡིན་སྲིད། དེ་ལས་མང་བའི་ཆ་འཕྲིན་ཤེས་འདོད་ན་མ་ལག་གི་ཟིན་ཐོ་ལ་ཟུར་ལྟ་བྱེད་རོགས།
