FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta8) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Label
ku: پێناس

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ku: تەنها ئەم جۆرە رێپێدراون بۆ بارکردن  :%files-allowed.

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
