FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta9) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Search
af: Soek

en: Apply
af: Pas toe
