FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta9) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Search
be: Пошук

en: Label
be: Подпіс

en: Insert
be: Уставіць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Apply
be: Ужыць

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
be: Дырэкторыя %directory зачыненая для запісу, паколькі ня мае слушна сканхвігураваных правоў дасягу.

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
be: Дазволеныя файлы з наступнымі пашырэннямі: %files

en: Image style
be: Стыль выявы

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
be: Указаны файл %file не можа быць скапiраваным, бо дырэкторыя не прызначаная. Гэта можа быць выклiкана праблемамi з правамi доступа. Больш iнфармацыi даступна у сiстэмным логу.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
be: Файл %file не можа быць скапіяваны, паколькі мэтавы каталог %destination не настроены правільна.
