FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta9) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Search
ca: Cerca

en: Label
ca: Etiqueta

en: Insert
ca: Insereix

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Apply
ca: Aplica

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
ca: No es pot escriure al directori %directory perquè no té el joc de permisos correcte.

en: Sort
ca: Ordenació

en: Items to display
ca: Elements a mostrar

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Next »
ca: Següent »

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ca: Només els fitxers amb les següents extensions estan permesos: %files-allowed.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
ca: No es pot copiar el fitxer especificat %file, perquè el directori destí no està configurat correctament. Això sovint es deu a un problema de permisos amb el fitxer o el directori. Hi ha més informació disponible al registre del sistema.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
ca: No es pot copiar el fitxer especificat %file, perquè el directori destí %destination no està correctament configurat.

en: Insert selected
ca: Insereix els seleccionats
