FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta9) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
hy: Նշված ֆայլը հնաչավոր չի պատճենվել,  քանի որ նպատակակետի տեղեկագրքում այն ճիշտ կոնֆիգուրացված չէ: Սա կարող է առաջացած լինել ֆայլի կամ տեղեկագրքի թույլտվությունների խնդրի պատճառով: Լրացուցիչ տեղեկություններ կարելի է ստանալ համակարգի գրանցամատյանից:

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
hy: Ֆայլը %file հնարավոր չիէ պատճենահանել, քանի որ նպատակակետի գրացուակը %destination  ճիշտ չի կոնֆիգուրացված:
