FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta9) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು
