FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta9) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Label
ml: അടയാളം

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
ml: ശരിയായ അനുവാദം ഇല്ലാത്തതിനാല്‍ ഡിറക്റ്ററി %directory എഴുതാന്‍ കഴിയുന്നതല്ല.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ml: ഇപ്പറയുന്ന ഫയല്‍ എക്സ്റ്റന്‍ഷനുകള്‍ മാത്രമേ അനുവദനീയമായുള്ളൂ: %files-allowed.
