FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta9) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Search
nn: Søk

en: Label
nn: Etikett

en: Insert
nn: Set inn

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Apply
nn: Bruk

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
nn: Kan ikkje skrive til mappa %directory, dette fordi den ikkje har korrekte innstillingar for tilgang.

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
nn: Berre file med desse filetternamna er tilletne: %files-allowed.

en: Transfer
nn: Overfør

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
nn: Fila %file kunne ikkje kopierast fordi målkatalogen ikkje er sett opp rett. Sjekk om innstillingane for tilgang til filer/mapper. Meir informasjon finst i systemloggen.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
nn: Fila %file kunne ikkje kopierast fordi målmappa %destination ikkje er sett opp rett.
