FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta11) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Search
ps: لټون

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Apply
ps: تطبيقول
