File Hash (3.0.6) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Size
da: Størrelse

en: Clean up
da: Ryd op

en: Unknown
da: Ukendt

en: Attachment
da: Bilag

en: Configure
da: Konfigurér

en: Off
da: Afbrudt

en: Please wait...
da: Vent venligst…

en: Not enabled
da: Ikke aktiveret

en: Generate
da: Opret

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
da: %type: @message i %function (linje %line af %file).

en: Replace the file name by its description when available
da: Erstat filnavnet med beskrivelsen når den er tilgængelig
