File Hash (3.0.6) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Size
hy: Չափ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: Not enabled
hy: Ակտիվ չի

en: MIME type
hy: MIME տեսակը
