File Hash (3.1.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Size
ca: Mida

en: Clean up
ca: Neteja

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Configure
ca: Configura

en: Off
ca: Inactiu

en: Ok
ca: D'acord

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: Not enabled
ca: No habilitat

en: Generate
ca: Genera

en: MIME type
ca: Tipus MIME

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ca: %type: @message a %function (línia %line de %file).
