File Hash (3.1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Size
hr: Veličina

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Attachment
hr: Prilog

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: Not enabled
hr: Nije omogućeno

en: MIME type
hr: MIME vrsta
