File Hash (3.2.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Size
bg: Размер

en: Text
bg: Текст

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Options
bg: Параметри

en: Off
bg: Изключи

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...

en: Not enabled
bg: Неактивен
