File Hash (3.2.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Size
bs: Veličina

en: Text
bs: Tekst

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Attachment
bs: Prilog

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Options
bs: Opcije

en: Not enabled
bs: Nije omogućen

en: exposed
bs: izložen
