File Hash (3.2.0) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Size
cy: Maint

en: Text
cy: Testun

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Attachment
cy: Atodiad

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Ok
cy: Iawn

en: Please wait...
cy: Arhoswch...

en: Not enabled
cy: Heb ei alluogi

en: exposed
cy: agored
