File Hash (3.2.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Size
he: גודל

en: Clean up
he: ניקוי

en: Text
he: טקסט

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Configure
he: הגדרות

en: Options
he: אפשרויות

en: Off
he: כבוי

en: Ok
he: בסדר

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Not enabled
he: לא מאופשר

en: MIME type
he: סוג MIME

en: exposed
he: חשוף
