File Hash (3.2.0) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Size
ja: サイズ

en: Clean up
ja: クリーンアップ

en: Text
ja: テキスト

en: Unknown
ja: 不明

en: Attachment
ja: 添付

en: Configure
ja: 設定

en: Options
ja: オプション

en: Off
ja: オフ

en: Ok
ja: OK

en: Please wait...
ja: しばらくお待ちください...

en: Not enabled
ja: 無効

en: Generate
ja: 生成する

en: MIME type
ja: MIME タイプ

en: exposed
ja: 表示

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ja: %type: @message (%file の %line 行目 %function 内)
