File Hash (3.2.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: Text
ps: متن

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Attachment
ps: نښل

en: Configure
ps: سازول

en: Ok
ps: سمه ده
