File Hash (3.2.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Size
sl: Velikost

en: Text
sl: Besedilo

en: Unknown
sl: Neznan

en: Attachment
sl: Priponka

en: Configure
sl: Nastavi

en: Options
sl: Možnosti

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...

en: Not enabled
sl: Ni omogočeno
