File Hash (3.2.1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Size
hu: Méret

en: Clean up
hu: Tisztítás

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Configure
hu: Beállít

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Off
hu: Ki

en: Strict
hu: Pontos

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: Not enabled
hu: Nincs engedélyezve

en: Generate
hu: Létrehozás

en: MIME type
hu: MIME típus

en: exposed
hu: felfedett

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hu: %type típus: @message üzenet %function függvényben (%file fájl %line. sorában).

en: Replace the file name by its description when available
hu: Fájlnév cseréje a leírása alapján, ha rendelkezésre áll.
