File Hash (3.2.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ
